GoRepair
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
30-864 Kraków
Nad Serafą 56A
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 12 340 99 60
Strona www: https://gorepair.pl/...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Go Repair to punkt serwisu smartfonów oraz notebooków. To lokalizacja, gdzie dobrze jest się udać z problemem zalanego urządzenia. Również iPady można z powodzeniem serwisować w Go Repair. Pomoc tego punktu napraw może okazać się bardzo cenna gdy dojdzie do zalania wodą urządzenia. Pracownicy Go Repair będą pomocni gdy wystąpią kłopoty z ładowaniem - najczęstszym powodem serwisu telefonów.

Popularne marki urządzeń

Go Repair zajmuje się serwisem smartfonów i notebooków popularnych marek takich jak: Asus, Toshiba, LG, Sony, Lenovo, a także Apple. Pracownicy mają do czynienia z elektroniką od pewnego czasu - mają więc spore doświadczenie w tym obszarze. Pomimo to nadal zdobywają wiedzę i poszerzają znajomość nowinek technologicznych. Nowoczesne modele są przez pracowników Go Repair także świetnie opanowane.

Tematyczny blog firmowy

Firma Go Repair posiada na tematycznym blogu firmowym wiele interesujących tekstów. Przynoszą one przydatne dla użytkownika odpowiedzi tyczące się korzystania z laptopów i awarii, które najczęściej w nich występują. Można przeczytać jak oczyszczać smartfon z zanieczyszczeń, jakie każdego dnia się na jego powierzchni gromadzą. Teksty napisane są przystępnym językiem i dostarczają solidnej dawki ciekawostek i porad.

Informacje o naprawie

Skorzystanie z usług Go Repair daje możliwość, by mieć informacje o naprawie cały czas aktualizowane. Oddanie swojego smartfonu do punktu serwisowego może mieć miejsce bez opuszczania domu i wygodną metodą - wystarczy kliknąć taką zakładkę, zabezpieczyć dobrze sprzęt i oddać kurierowi. Dobrze być świadomym, że serwis przed wysłaniem już działającego tabletu każdorazowo dokonuje jego testów. Daje to gwarancję, że reperacja się zakończyła pomyślnie. Warto się o tym przekonać i sprawdzić samemu jakość usług Go Repair.

Wyświetleń: 594
Komentarze