Instytut Rozwoju Energetyki
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-300 Olkusz
ul. Orzechówka 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 720 708 594


Ocena: 6

Instytut Rozwoju Energetyki działa po to, aby nieść pomoc firmom w zmniejszeniu opłat za energię elektryczną. Samodzielna ekipa obeznanych w temacie doradców, pomaga w podpisaniu najrozsądniejszej, jeśli chodzi o pieniądze, umowy. Misją Instytutu stało się sprawianie, aby firmy były w stanie znacznie mniej wydawać. Szczególnie doceniane przez klientów jest wsparcie przy pogodzeniu zmiany taryfy z codziennym działaniem firmy. Instytut stale realizuje swoje ambicje i dąży do pozyskania sporego dofinansowania z funduszy europejskich oraz wypracowania sobie miana jednostki badawczo-rozwojowej.


Doradcy energetyczni wspierają w wyborze optymalnej instalacji fotowoltaicznej, która pozwoli na samodzielne wytwarzanie energii elektrycznej przez przedsiębiorstwo, co pozwoli generować oszczędności. Brokerzy energetyczni zajmują się nie tylko negocjowaniem najlepszej opcji cenowej, ale i szukaniem błędów w obecnych taryfach klienta.


Optymalizacja ceny gazu ziemnego nie jest taka łatwa, jak w przypadku energii elektrycznej. Jeśli chodzi o inny rodzaj energii - zmieniają się aspekty, które trzeba wziąć pod lupę. Konieczna stałość i złożoność warunków umowy, nie utrudnia pracownikom IRE spełniania oczekiwań klientów.


To naturalne, że olbrzymie zakłady pracy zużywają dużo energii elektrycznej i niemało za to płacą - w skali kwartału robi się z tego pokaźna kwota. Wybór dobrej taryfy dopasowanej do indywidualnych wymagań może wpłynąć na budżet firmy i zatrzymać spore kwoty.


W przypadku wyboru nowego dostawcy gazu również ważne jest poznanie wszystkich opcji. Pomoc analityka energetycznego może okazać się sporym ułatwieniem, szczególnie dla managerów firm nieposiadających doświadczenia w tym zakresie. Kwoty zaoszczędzone w przypadku wyboru innego dystrybutora gazu mogą być zaskakująco duże.


Niewiele ludzi jest świadomych, że firmy dostarczające energię zależy od tego, w jakiej części Polski się mieszka. Mimo tego możemy zdecydować, od jakiego dostawcy mamy „elektryczność” w gniazdku. Możliwe jest zlecenie porównania cen prądu u różnych dostawców. Zebranie w całość wielu dostępnych taryf, bardzo ułatwia wybór. Umożliwia to bycie dobrze gospodarującym budżetem i odpowiedzialnym konsumentem.

Sprawdź więcej informacji: https://ire.info.pl/


IRE to firma, której można zaufać w kwestii wyboru nowej opcji energetycznej dla różnej wielkości firm. Bezpłatna analiza i pełna zaangażowania pomoc we wdrożeniu bardziej rozsądnych rozwiązań to tylko nieliczne z aspektów, za które ceniony jest Instytut. Każda firma może z IRE sporo zaoszczędzić!

Wyświetleń: 1072
Komentarze