Monika Schwertner Process Coach
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Kraków
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: +48 660 512 986
Strona www: https://monikaschwer...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

W obecnych czasach coraz więcej osób dostrzega duży potencjał w dbaniu o swój rozwój osobisty. Pozwala to na to, aby rozwinąć naturalnie posiadane zdolności i jednocześnie zminimalizować braki w innych dziedzinach. Jednakże tego rodzaju działania zazwyczaj nie mogą być przeprowadzane samodzielnie. Potrzeba bowiem kogoś doświadczonego, kto poprowadzi w odpowiednim kierunku i tym samym zapewni, że cały proces będzie przebiegał prawidłowo i bez zbędnych potknięć.

Taką osobą z całą pewnością może być Monika Schwertner. Jest to osoba z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, ale także długą listą certyfikatów, które potwierdzają jej znajomość psychologii i technik, pomagających w budowaniu lepszego zrozumienia swojego potencjału oraz jego wykorzystania. Pragnąć podzielić się swoim doświadczeniem, Monika Schwertner prowadzi szeroką ofertę zajęć i kursów przeznaczonych dla każdej osoby, która pragnie wprowadzić pozytywne zmiany do swojego życia i zapewnić sobie lepszą karierę. Oferuje między innymi warsztaty dla kobiet, rozwój zdolności przywódczych, umiejętność poprawy pracy w grupie i wiele innych podobnych zagadnień, które często są obszarami, nad którymi warto jest popracować.

Kontakt można uzyskać w siedzibie przy ulicy ks. S. Pawlickiego 2B/2, Kraków. Możliwe jest także bliższe zapoznanie się z ofertą, korzystając z numeru 660 512 986. Bez względu na to, czy kogoś interesują warsztaty dla kobiet czy też szkolenia menadżerskie pomagające w budowaniu efektywnego zespołu, korzystając z pomocy Moniki Schwertner, na pewno można oczekiwać pozytywnych wyników. Jest to osoba, która z całą pewnością wie, co robi i z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, aby pomóc dziesiątkom innym ludzi w stopniowej poprawie swojego życia i kariery.

Wyświetleń: 592
Komentarze